Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj takon ambasadorët e akredituar në Kosovë, flasin për FSK-në

Nga: Lajmi Më: 15 maj 2018 Në ora: 07:43
Ramush Haradinaj

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Mbledhja fillon në ora 11:00. “Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftim.

Po ashtu Haradinaj merr pjesë në takimin prezantues për arritjet dhe planet në sigurinë e Kosovës, me theks të veçantë për FSK-në, me ambasadorët e akredituar në Kosovë.

Lajmi
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test