Na ndiqni

Aktuale

Thaçi dhe Haradinaj bashkë në një konferencë

Nga: Mediat shqiptare Më: 15 maj 2018 Në ora: 07:12
Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj

Sot, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe Kryeministri Ramush Haradinaj, do të marrin pjesë në konferencën kombëtare vjetore të shkencës “Java e Shkencës 2018”.

Kjo konferencë do të mbahet në orën 10.00.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test