Na ndiqni

Aktuale

Bëhen bashkë kryetari i Komunës nga LDK me zëvendësministrin e Qeverisë Haradinaj

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2018 Në ora: 17:23
Ilustrim

Zëvendësministri i 72-të nga kabineti i qeverisë Haradinaj, Burim Ramadani, ka gjetur kohë që sot ta shikojë një ndeshje futbolli, me kryetarin e Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, shkruan “Bota sot”.

Këtë e ka bërë të ditur vet Ramadani, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Ja postimi i plotë:

Me Kryetarin e Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, në ndeshjen derbi KF Vushtrria dhe KF Ballkani, sot në Vushtrri.

Xhafa tifoz i Vushtrrisë, unë i Ballkanit.

Suksese djema

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test