Na ndiqni

Aktuale

Zyrtarët e LDK-së takojnë përfaqësuesit e Partisë Popullore Evropiane

Më: 7 maj 2018 Në ora: 14:11
Pamje nga takimi

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti përmes Facebook-ut ka raportuar për takimin me përfaqësuesit e Partisë Popullore Evropiane. Ai ka thënë se LDK është e nderuar që është pjesë e këtij grupimi politik.

Postimi i plotë:

Sot takuam miq nga Partia Popullore Evropiane. LDK eshte e nderuar qe eshte pjese e ketij grupimi me te madh politik ne BE.

EPP po na mbeshtet ne liberalizimin e vizave dhe ne mbeshtetjen e integrimit te Kosoves ne BE.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test