Na ndiqni

Aktuale

Deputeti i LDK-së: Sa me fat që jam pjesë e këtij subjekti

Nga: Mediat Shqiptare Më: 6 maj 2018 Në ora: 17:22
Deputetët e LDK-së

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, përmes llogarisë se tij në Facebook, ka rindarë një fotografi nga dita e përurimit të shtatores së Fehmi Aganit, përcjellë “Bota sot”.

Zemaj shkruan se, edhe pse të rinj në moshë, por me fat që ishim dhe jemi pjesë e një subjekti që trashëgon vlera.

Ja postimi i plotë:

Në ditën e përurimit të shtatores së Heroit Fehmi Agani. Të rinj në moshë por me fat që ishim dhe jemi pjese e një subjekti që trashegon vlera....Fehmi Agani, Nekibe Kelmendi, Gani Azemi gjithmonë pjesë e rrugëtimit tonë të sigurte. Lavdi prof.Fehmi Aganit...

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test