Na ndiqni

Aktuale

Qytetari për Haradinajn: Kur u bo fajdexhia me fol për legjenda

Më: 5 maj 2018 Në ora: 15:41
Ramush Haradinaj nga vendi i ngjarjes ku ishin aksidentuar dy policët në lumin Lepenc

Deklarata e kryeministrit Ramush Haradinaj lidhur më zhytësin më profesionit, Ismail Kasumi ka nxitur reagime të shumta. Zyrtarë të lartë kanë dhënë deklarime të ndryshme rreth asaj që ka thënë Hardinaj.

E të revoltuar me fjalët e tij janë shprehur edhe shumë qytetarë dhe miqë të afërt të zhytësit Kasumi.

Njëri ndër ta është edhe një qytetar i cili në profilin e Kasumit ka shkruar se “kur u bo fajdexhia me fol për legjenda..”, duke iu referuar intervistës së Haradinajt nga vendi i ngjarjes ku ishin aksidentuar dy policët në lumin Lepenc.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test