Na ndiqni

Aktuale

Kur rryma ndalet në shtëpinë e kryeministrit, kështu reagon Anita

Më: 5 maj 2018 Në ora: 14:36
Ramush Haradinaj dhe Anita Haradinaj

Moti i djeshëm në Kosovë ka shkaktuar në disa vende edhe dëme në kulturat bujqësore, në pemë e në perime. E diku ka shkaktuar edhe ndërprerje të rrymës elektrike.

E nderprerje ka pasur edhe në shtëpinë e kryeministrit Ramush Haradinaj, të paktën këtë e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja e tij Anita, në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto në Instastory, e cila ka këtë përmbajtje:

“Ku ja qellon ndalet rryma bash kur je n’qetesi e duke shikur Tv??

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test