Na ndiqni

Aktuale

LDK për policët e humbur: Lutemi dhe bashkëndjejmë dhimbjen me familjet

Nga: Mediat shqiptare Më: 29 prill 2018 Në ora: 11:38
Pamje nga vendi i ngjarjesLDK

Lidhja Demokratike e Kosovës shpreh keqardhje për rastin e aksidentit dhe zhdukjes së dy policëve në rrugën Hani i Elezit - Kaçanik.

LDK nëpërmjet një komunikate ka shprehur mbështetje dhe mirënjohje për punën e ekipeve të shpëtimit nga FSK, Policia dhe ekipet e tjera në terren.

“Në këto momente të vështira të pritjes nga familjet e të dy policëve, të gjithë lutemi dhe bashkëndjejmë dhimbjen me ta”, thuhet në komunikatë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test