Na ndiqni

Aktuale

Pse nuk u lejuan mediat në tryezën e LDK-së?

Nga: rtv21 Më: 25 prill 2018 Në ora: 23:18
Pamje nga tryeza e partive politike

Takimi i sotëm i kërkuar nga LDK ishte i mbyllur për media

Deputeti nga anët e LDK-së, Driton Selmanaj deklaroi se është menduar se shumë më mirë do të ishte pa praninë e mediave pasi që bijnë tensionet si dhe qasjet populliste dhe konfliktuoze.

Mos lejimi i mediave është bërë në mënyrë që partitë politike të ndihen të qeta në adresimin e të gjitha çështjeve, deklaroi Selmanaj.

rtv21
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test