Na ndiqni

Aktuale

LDK: Do të ju dërgojmë ftesë zyrtare deputetëve të pavarur

Më: 21 prill 2018 Në ora: 20:01
LDK-kryesia

Sot Shefi i Grupit Parlamentar të Deputetëve të Pavarur, Dardan Sejdiu ka thënë për “Bota sot” se ende nuk kanë marrë ndonjë ftesë zyrtare nga Lidhja Demokratike e Kosovës për tryezën që do të mbahet të mërkurën, dhe se do t’i përgjigjen pozitivisht.

Zyrtari i LDK-së Bajram Gecaj thotë se kjo parti do t’ju dërgoj ftesë zyrtare Grupit Parlamentar të Deputetëve të Pavarur.

“LDK do të ju dërgojë ftesë zyrtare”, thotë Gecaj për “Bota sot”./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test