Na ndiqni

Aktuale

LDK dhe PDK lidhin koalicion në këtë komunë

Nga: Lajmi Më: 18 prill 2018 Në ora: 22:43
Ilustrim

Kryetari i Degës së PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti ka lidhur koalicion me LDK-në e cila përfaqësohet nga Gazmend Muhaxheri në këtë komunë.
Nga kjo marrëveshje PDK do të udhëheqë me katër Drejtori në Pejë.

Drejtoria për Urbanizëm, e Inspekcionit, për Punë Komunale/Shërbime Publike dhe Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim.

Më poshtë gjeni marrëveshjen e nënshkruar nga këto dy parti:

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test