Na ndiqni

Aktuale

Kryesia vendos për interpelancat kryeministrit Hardinaj

Nga: Mediat Shqiptare Më: 18 prill 2018 Në ora: 20:52
Ramush Haradinaj

Ka përfunduar seance e Kuvendit të Kosovës, ku ishin paraparë interpelancat e kryeministrit Ramush Haradinaj.

Hardinaj sot ishte për vizitë në Shkup, ku  mori pjesë në takimin e kryeministrave të rajonit me përfaqësuesit e lartë të BE-së.

Për interpelancat e Hardinajt dhe votimin e tri pikave që u debatuan, do të vendos Kryesia e Kuvendit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test