Na ndiqni

Aktuale

Arbana Xharra tallet me ‘brezin e Republikës’ në LDK

Nga: Mediat Shqiptare Më: 14 prill 2018 Në ora: 22:18
Arbana Xharra

Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra është tallur me tre deputetët e Kuvendit të Kosovës, duke i quajtur si ‘brez i Republikës’.
Në një fotografi të shpërndarë nga Xharra, shihen së bashku deputetët e LDK-së, Arben Gashi dhe Armend Zemaj, e krah tyre edhe deputeti i pavarur, Korab Sejdiu.

Në fokus janë vënë birrat të cilat deputetët nuk i kanë lënë në tavolinë, por në tokë.

‘Kqyrni bre “Brezi i Republikes”, demek mos po hupin vota me iu pa birra ne tavoline. Eh me dite Rugova kush eshte ne LDK’, ka shkruar Arbana Xharra në Facebook.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test