Na ndiqni

Aktuale

Agim Veliu: Isa Mustafa nuk do të kandidoj për kryetar të LDK-së

Nga: D.RR Më: 13 prill 2018 Në ora: 21:21
Agim Veliu

Kryetari i komunës së Podujevës dhe nënkryetar i LDK-së, Agim Veliu, në një intervistë tha se Isa Mustafa nuk do të kandidojë më për kryetar të LDK-së.

“Nuk e besoj se Isa Mustafa do të kandidoj prapë për kryetar të LDK-së, kështu që figura të tjera do të mund të jenë në krye të LDK-së”-tha Veliu.

Ai konfirmoi se Isa Mustafa nuk ka preferenca të tij për kryetarin e ri të LDK-së.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test