Na ndiqni

Aktuale

Bardhyl Meta: LDK është e para në bazë të sondazheve

Nga: Express Më: 12 prill 2018 Në ora: 21:47
Bardhyl Meta

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bardhyl Meta ka thënë se LDK është në gjendje të mirë dhe sipas tij kjo parti tani është me e madhja në vend. Ai ka thënë se çështja e kryetarit nuk është aspak problem në parti.

Meta ka deklaruar në emisionin “Pressing”,në televizionin T7, se Lidhja Demokratike e Kosovës është në pozitë të mirë momentalisht.

“ Në bazë të disa sondazheve ne jemi dikund 14 për qind e para si parti në vend. Kjo tregon se LDK tani është në një pozitë mjaftë të mirë”.

Meta ka thënë se në LDK nuk është problem gjendja e kryetarit të saj.

Express
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test