Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj konferencë pas mbledhjes së Qeverisë (Drejtpërdrejt)

Nga: Kosovapress Më: 11 prill 2018 Në ora: 15:22
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mban konferencë për media pas mbledhjes së Qeverisë, ku është diskutuar për asociacionin e komunave me shumicë serbe dhe projektligjin për mësimdhënësit që kanë punuar në arsimin shqip gjatë viteve të nëntëdhjeta.

Kosovapress
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test