Na ndiqni

Aktuale

Nis tallja në rrjetet sociale me kiflen e Albinit, të cilën ia hëngri Ramushi

Nga: Mediat Shqiptare Më: 5 prill 2018 Në ora: 17:39
Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj

Në rrjetet sociale, ka shpërthyer humori me kiflen e liderit të Vetëvendosje, Albin Kurti, të cilën ia kishte marrë kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj.

Fotografia e cila bëri bujë në rrjetet sociale, ka kaluar tashmë në humor.

Për më shumë shikojeni fotografinë:

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test