Na ndiqni

Aktuale

Thaçi e Haradinaj harrojnë kërcënimet e Erdoganit, festojnë bashkë Pashkët

Më: 1 prill 2018 Në ora: 14:30
Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi së bashku me Kryeministrin e vendit, Ramush Haradinajn kanë shkuar për të festuar te vendlindja e Ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj pra në qytetin e Gjakovës me rastin e Pashkëve.

Ndonëse kohëve të fundit pati shumë zhvillime politike, të njëjtit  sot shihen të jenë në disponim të mirë teksa festojnë.

Sipas disa fotografive që ka arritur t’i sigurojë Indeksonline aty shihen në një tryezë të përbashkët duke festuar, Thaçi, Haradinaj, Lekaj dhe disa të tjerë.

Lajmin e plotë mund ta lexoni KËTU.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test