Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj mbledh sot Këshillin e Sigurisë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 31 mars 2018 Në ora: 10:04
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në bazë të kompetencave Kushtetuese dhe ligjore, ka thirrur sot mbledhjen e rregullt të Këshillit të Sigurisë së Kosovës.

Sipas njoftimit nga Kryeministria, Këshilli i Sigurisë së Kosovës, do të diskutojë për gjendjen e përgjithshme të sigurisë në vend.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test