Na ndiqni

Aktuale

Kush e bani telashe kryeministrin?

Nga: KosovaPress Më: 29 mars 2018 Në ora: 13:41
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj shpesh jep deklarata interesante kur mban konferenca me gazetarë.

Edhe sot ai duke i dëgjuar pyetjet e gazetarëve me një moment  tha se “po e bëjnë telashe”.

“M’qite telashe”, tha Haradinaj kur u pyet për ngjarjet e fundit në Kosovë si dhe për ministrat e tij nga radhët e Listës Serbe.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test