Na ndiqni

Aktuale

E fundit: Takohen Thaçi e Haradinaj

Më: 27 mars 2018 Në ora: 20:42
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka pritur në takim Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Takimi është mbajtur në orët e mbrëmjes.

Burimet i kanë treguar mediave se takimi ka pas për qëllim koordininim e punëve për menaxhimin e punëve të përbashkëta shtetërore, për menaxhimin e situatës së sigurisë.

Presidenti Thaçi dhe kryeministri Haradinaj gjatë ditës kanë mbrojtur intervenimin e Policisë së Kosovës në veri, për të arrestuar Marko Gjuriq.

Indeksonline
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test