Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj 'goditet' fortë: Selimi edhe nëpër borë paska luftuar, ti ku je që..."

Më: 23 mars 2018 Në ora: 22:58
Rexhep Selimi/ Ramush Haradinaj

Pas një debati në Kuvend ndërmjet kryeministri Ramush Haradinaj dhe deputetit të Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, kanë ardhur reagimet e shumta të qytetarëve.

Haradinaj e ka quajtur rrenc dhe mashtrues deputetin Selimi, duke ia mohuar edhe luftën.

Ky debat i fuqishëm është zhvilluar në seancën e sotme të Kuvendit, derisa ka ndërhyrë kryeparlamentari Kadri Veseli për t’i ndërprerë.

Në facebook-un e depuetit Selimi kanë ‘vërshuar’ fotot nga pjesëmarrja e tij në luftë, duke i dalë atij në krahë.

Njëri nga komentet e shumta shkruan:

“Ramush Haradinaj po Selimi edhe nëpër borë paska luftuar. Ti ku je që po e shet Kosovëm”.

Më poshtë  gjeni edhe disa postime të tjera:

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test