Na ndiqni

Aktuale

Ismet Beqiri: S’di si voton Ramiz Kelmendi, ja çka thotë për gazin

Më: 21 mars 2018 Në ora: 12:17
Deputeti i LDK’së, Ismet Beqiri

Deputeti i LDK’së, Ismet Beqiri, tha se gjuajtja e gazit lotsjellës nuk është diçka e re por një praktikë të cilën e kanë bë vazhdimisht deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes.

Ai beson se sot marrëveshja me Melin e Zi do të dal për votim sot. Derisa tha se nuk e di se si do të votojë deputeti i tyre Ramiz Kelmendi.

“Nuk është një lajm i ri, është vazhdim i një që po i jepet Kosovës një imazh i keq që ka ndodh, u përsëri edhe sot, tash janë ma pak por janë të njëjtit Ju e patë vet që dehe në këtë formë përsëri po tentohet të pengohet vullneti i lirë

Besoj që tash është komptece e krytari beosj se sabca do të vazhdoj dhe do t ë hihdet sot në votim

Është koha e fundit që të votohet marrëveshja”, ka shtuar ai.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test