Na ndiqni

Aktuale

Avokati Koci reagon ashpër: Popull hipokrit se jo mahi

Më: 8 mars 2018 Në ora: 16:36
Arianit Koci

Avokati I njohur Arianit Koci, ka komentuar festimin e festës së Gruas – 8 marsin.

Koci, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se femrat krejt vitin përbuzën, injorohen e maltretohen psiqikisht dhe me boksa, ndërsa për 8 marsin, dërgohen në darkë

Ai e ka quajtur popullin, hipokrit.

Më poshtë postimi i tij:

Krejt vitin përbuze, injoroje, mos del me te në mbrëmje, maltretoje psiqikisht, jepja nga një shuplakë, besa disa disa edhe boksa - kam informata të sakta - e pastaj për 8 mars dhuroi lule e del në darkë - nuk shkon. Popull hipokrit se jo mahi.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test