Na ndiqni

Aktuale

Hoti dematon përçarje brenda LDK-së: Ka kaluar koha e manipulatorëve mediatik

Nga: Mediat Shqiptare Më: 4 mars 2018 Në ora: 22:42
Avdullah Hoti

Shefi i Grupit Parlamentar i LDK-së, Avdullah Hoti, ka reaguar pas lajmeve që ka përçarje brenda partisë.

Hoti përmes një statusi në Facebook, ka shkruar se ata kanë pëkrahje të madhe në Kosovë dhe janë unik dhe tashmë kur shpejt do të marrin përgjegjësi në udhëheqjen e vendit sigurisht porositen shkrime.

Sipas tij, koha kur qytetarët janë manipuluar nga manipulatorët mediatik ka kaluar.

Postimi i plotë:

Grupi Parlamentar i LDK-se perfaqeson partine me perkrahjen me te madhe ne Kosove dhe eshte plotesisht unik.
Kaq.

Tash kur shpejt marrim pergjegjesi ne udheheqjen e vendit sigurisht se porositen shkrime. Kane kaluar ato kohe kur qytetaret manipuloheshin nga manipulatore mediatik.

Tani informatat i marrin drejt nga dora e pare. Drejt nga deputetet.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test