Na ndiqni

Aktuale

Nisin fluturimet në Aeroportin e Prishtinës

Nga: Mediat Shqiptare Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 09:34
Aeroporti i Prishtinës

Fluturimet dhe aterrimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” janë realizuar në orarin e paraparë për sot.

Shkaku i motit të lig fluturimet dhe aterrimet janë anuluar të martën mbrëma.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test