Na ndiqni

Aktuale

Armend Ibrahimi ka një pyetje për disa deputetë të LDK-së

Nga: Mediat Shqiptare Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 23:33
Armend Ibrahimi dhe Kadri Veseli

Ish-kryetari i rinisë së LDK-së dhe ish-këshilltari i Isa Mustafës, Armend Ibrahimi tash pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë një pyetje për deputetët e LDK-së të cilët e kundërshtuan Demarkacionin sa ishte Isa Mustafa Kryeministër.

Ibrahimi në profilin e tij në “Facebook” ka shkruar se sa ishte Isa Mustafa Kryeministër Vjosa Osmani, Arben Gashi dhe Besa Gaxherri e kundërshtuan Demarkacionin, dhe nuk po veprojnë njejtë edhe me Ramush Haradinajn kryeministër.

“A e dini pse Vjosa Osmani, Arben Gashi dhe Besa Gaxherri e kundershtuan Demarkacionin sa ishte Isa Mustafa Kryeminister – e nuk po veprojne njejt tash me Ramushin per te njejten qeshtje?”

Ndaj kësaj pyetje Ibrahimi po kërkon përgjigje nga Vjosa Osmani, Arben Gashi dhe Besa Gaxherri.

Ragimi i plotë i Armend Ibrahimit:

A e dini pse Vjosa Osmani, Arben Gashi dhe Besa Gaxherri e kundershtuan Demarkacionin sa ishte Isa Mustafa Kryeminister – e nuk po veprojne njejt tash me Ramushin per te njejten qeshtje? Le te pergjigjen ata vet!

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test