Na ndiqni

Aktuale

Anulohen fluturimet nga Aeroporti i Prishtinës

Nga: Koha Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 21:25
Ilustrim

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka anuluar të gjitha fluturimet për sot shkaku i motit të ligë.

Tri fluturime për Bazel, Londër dhe Stamboll, të cilat planifikoheshin të bëheshin sot janë anuluar, njofton ANP-ja.

Për sot ishin paraparë edhe tri aterrime në Aeroport, por janë anuluar.

Koha
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test