Na ndiqni

Aktuale

Ish-deputeti: Ramushi përfundimisht dje paska bërë vetëvrasje politike

Nga: Mediat Shqiptare Më: 25 shkurt 2018 Në ora: 15:27
Ramush Haradinaj

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe tani anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Tali ka reaguar me një postim pas arritjes se marrëveshjes ndërmjet partive politike për ratifikimin e demarkacionit me Malin e Zi.

Ai ka shkruar se, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përfundimisht dje paska bërë vetëvrasje politike.

Ja postimi i ish-deputetit Driton Tali pa ndërhyrje:

Edhe pas fjalimit të fundit ne Kuvend, Ramushi përfundimisht dje paska bo vetëvrasje politike!

I kom thonë disa here qe je ahmak ne politike - lidhje me politike s'ki.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test