Na ndiqni

Aktuale

Zyrtari i LDK-së: E more Bulliq, të përtypen bash si të ishe gomë përtypëse

Nga: Mediat Shqiptare Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 22:41
Bajram Gecaj dhe Isa Mustafa

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar për ish-deputetin e LDK-së, Shpejtim Bulliqi, së fund edhe kryetar i komisionit për Demarkacion.

Gecaj ka komentuar deklaratën e Bulliqit, ku ky i fundit tha se nuk ka koment për vendimin e kryeministrit Haradinaj.

Ja postimi i plotë:

“Bulliqi nuk ka koment për vendimin e kryeministrit Haradinaj”

E more Bulliq, të përtypen bash si të ishe gomë përtypëse!

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test