Na ndiqni

Aktuale

“Tash cili më peder, Meha a Haradinaj?”

Nga: Bota sot Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 18:21
Murat Meha dhe Ramush Haradinaj

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur sot që seanca për demarkacionin të mbahet nesër.

Pas kësaj, ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Driton Tali, ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Duke kujtuar deklaratën e Ramush Haradinaj që e kishte quajtur ‘peder’ Murat Mehën që thoshte se Demarkacioni duhet të votohet, Tali tashmë ka pyetur se tash cili është më ‘peder’, Meha apo Haradinaj?.

“E cili tashti po del ma peder a Murat Meha a Ramush Haradinaj?!”, ka shkruar ai në Facebook.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test