Na ndiqni

Aktuale

Deputeti i AAK’së fyen Edi Ramën: Hallall e ke veç nëse ke qenë ‘overdose’

Nga: Mediat Shqiptare Më: 17 shkurt 2018 Në ora: 08:08
Edi Rama dhe Ramush Haradinaj

Deputeti i AAK’së, Muharrem Nitaj me anë të një statusi para një ore i ka reaguar ashpër kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama

Gjatë kohës kur kryeministri shqiptar ishte duke dhënë intervistë në Klan Kosova, ku foli edhe për demarkacionin, ka reaguar Nitaj i cili me anë të një statusi në Facebook ka shkruar:

“Edi Rama, këtu vendi ka Zot!

Hallall e ke veç nëse ke qenë, “overdose”!”.

Pas intervistës, dy kryeministrat Edi Rama i Shqipërisë dhe Ramush Haradinaj i Kosovës, janë parë duke pirë raki së bashku në odën e Haradinajve.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test