Na ndiqni

Aktuale

Numërimi drejt fundit në Prishtinë, prin Shpend Ahmeti

Nga: Lajmi.net Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 14:21
Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi

Numërimi në Prishtinë i votave me postë dhe me kusht është duke shkuar drejt fundit.

Deri më tani Shpend Ahmeti i VV-së prin me 520 vota me kusht dhe postë në numëruara deri më tani, ndërsa Abrashi ka 401 vota.

12 flet votime janë të pavlefshme nga ky proces deri më tani.

Më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test