Na ndiqni

Aktuale

Dalje e vogël e votuesve në Kaçanik

Nga: Indeksonline Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 10:00
Votimi

Qytetarët e Kaçanikut edhe njëherë votojnë për të parin e komunës.

Mirëpo, deri në këto momente dalja e votuesve në qendrat e votimit nuk është e madhe.

Krahasuar me zgjedhjet paraprake, në Shkollën Fillore “Emin Duraku” në Kaçanik dalja e votuesve është e vogël.

Sic raportojnë ekipet në terren të Indeksonline, qendrat e votimit janë hapur me kohë dhe deri me tani nuk është shënuar asnjë incident.

Indeksonline
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test