Na ndiqni

Aktuale

Veprim skandaloz - Haradinaj kalon mbi tavolinë në Bibliotekën Kombëtare

Nga: KosovaPress Më: 31 janar 2018 Në ora: 21:03
Pamje nga videoja

Kryeministri Ramush Haradinaj, vazhdon të dëshmojë si i ka punët mirë me kondicion. Në akademinë që është mbajtur sot për dëshmorët Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Hakif Zejnullahu, Haradinaj e kalon tavolinën “pa humbur kohë” që të ec anash.

Haradinaj kur doli të flas dhe kur u kthye, nuk i bëri telashe t’i ngrisë në këmbë për t’ia liruar kalimin ata që ishin të ulur në një rend me të, siç bëri Rrustem Mustafa.  

Për më shumë shikojeni videon:

Më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test