Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj diskuton me studentët e Universiteteve të Vjenës dhe Venedikut

Më: 19 janar 2018 Në ora: 11:39
Pamje nga takimi

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot me studentë të universiteteve të Vjenës dhe Venedikut ku para tyre ka prezantuar përvojat, idetë dhe projektet e tij qeveritare.

Këtë takim Haradinaj e ka bërë publik në rrjetin social Facebook.

Postimi i tij:

 Një diskutim i frytshëm me mbi 140 studentë të Universiteteve të Vjenës dhe të Venedikut, ku prezantova përvojat, idetë dhe projeksionet e mia dhe të Qeverisë së Kosovës për bashkëjetesën ndëretnike, arsimin, si dhe proceset politike të vendit tonë, me theks të veçantë integrimet euro-atlantike.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test