Na ndiqni

Aktuale

Sot mblidhet Qeveria

Nga: Mediat Shqiptare Më: 12 janar 2018 Në ora: 09:09
Ramush Haradinaj

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhje ku do të marr pjesë edhe kryeministri I Kosovës Ramush Haradinaj.

Haradinaj dje ka qëndruar në Tiranë ku përveç që është pajisur me pasaportë shqiptare është takuar edhe me presidentin Ilir Meta dhe kryeministrin Edi Rama. Sipas njoftimit nga zyra e kryeministrit mbledhja do të fillojë në orën 15:00.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test