Na ndiqni

Aktuale

Selmanaj: Në LDK s’ka deputet kundër demarkacionit

Nga: Klan Kosova Më: 11 janar 2018 Në ora: 18:45
Driton Selmanaj

Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj, ka thënë se në këtë parti për momentin i kanë të gjitha votat pro procesit të demarkacionit me Malin e Zi.

“Atë që e shoh sot, qe 5-6 muaj prej që jam pjesë e LDK-së nuk kam parë deputet që ka dilema”, ka thënë Selmanaj.

“LDK është unike”, është shprehur ai.

“Qeveria duhet të angazhohet vet t’i bëjë numrat dhe ne do ta jepnim përkrahjen e nevojshme”, ka shtuar ai

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test