Na ndiqni
Aktuale
Video

Hoti: Koalicioni nuk e ka shumicën parlamentare

“Obligim i koalicionit qeverisës, jo i shumicës parlamentare sepse tani nuk janë shumicë parlamentare, që të...

Hapet edicioni i dytë i Konventës së veshmbathjeve të Kosovës (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj dhe e Ngarkuara me Punë Colleen Hyland do të hapin edicionin e...

Zjarri në Gërmi

Gjatë pasdites së sotme, Parku i Gërmisë është përfshirë nga zjarri, duke dëmtuar afro 50 ari. Fatmir...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test